Atrakcje

Mówiąc o TurConie, myślimy o konwencie, który razem z wami chcemy rozwijać i rok w rok udoskonalać oraz zwiększać ilość atrakcji, które się na nim znajdą. Głównym celem imprezy jest przybliżenie Leszczyniaków oraz nie tylko do tematyki fandomu fantastyki oraz fandomów, które mogą wydawać się dla zwykłego mieszkańca “egzotyczne”.

Na TurConie 2019 pojawi się wiele atrakcji związanych z naszym zamiłowaniem – najważniejszymi dla nas są sesje RPG prowadzone przez doświadczonych jak i mniej doświadczonych Mistrzów Gier.

Nie wiesz co to, to całe RPG? Nie szkodzi! Odwiedź nasze pokoje prelekcyjne by dowiedzieć się tego oraz wielu innych ciekawych informacji. Prelekcje prowadzone są przez ludzi doświadczonych w tym co mówią dla tego spędzenie tam czasu będzie pouczającym przeżyciem oraz doskonałą zabawą !

Na przyszłym TurConie przewidujemy też konkursy! Między innymi konkurs na najlepszy strój COSPLAYOWY a co za tym idzie wielu utalentowanych młodych ludzi, którzy swoją kreatywność przekuwają w zapierające dech piersiach kostiumy dodatkowym atutem jest możliwość cyknięcia sobie z nimi fotki co na pewno ubarwi wasz profil na mediach społecznościowych i spowoduje zazdrość znajomych!

Poza Cospleyami przewidyujemy równierz gry LARP czyli plenerowe gry fabularne, które w tym wypadku będą odbywały się w budynku szkoły oraz na wyznaczonych jej terenach – będziecie mogli wziąć w niej udział, przeżywając wspaniałą  przygodę niczym bohater w filmie!

Nie mogliśmy zapomnieć o GameRoom’ie! To pomieszczenie przeznaczone w pełni na spędzenie czasu na grach planszowych, karcianych itd. nie martw się jeśli nie znasz zasad jakiejś gry, to ludzie znajdujący się w obsłudze tego pomieszczenia z chęcią Ci wyjaśnią co i jak działa.

Oprócz GameRoomu oddamy wam do dyspozycji także GuitarHero Room, w którym będziecie mogli zagrać w kultową grę i wcielić się w postać gitarzystów, perkusisty bądź wokalistów i grać największe przeboje! Planujemy także konkurs na najlepszego gitarzystę zwieńczony nagrodą!

Planujemy także dostarczyć wam wielu innych atrakcji jak pokój z bitewniakami dla chcących rozegrać własną bitwę w uniwersach warhammera, władcy pierścieni bądź starwars’ów, licznych konkursów, czytelni, wielu stanowisk, na których będziecie mogli zaopatrzyć się w różne gadżety, pokazów i wielu wielu innych atrakcji.

Atrakcji będzie mnóstwo te powyższe i wiele więcej! Aż nie możemy się doczekać, żeby wszystkie Wam je pokazać! Do zobaczenia na TurConie!