Informacje dla wystawców

OGÓLNE INFORMACJE:

Stoisko w priorytecie przyjmowane jest od sponsorów i wydawnictw. Jesteś zainteresowany sponsoringiem? Pisz na wystawcy[a]turcon.com.pl

Będzie nam bardzo miło, jeśli zamieścicie informacje o nas na swoich stronach i sklepach!

Można oszczędzić na stoisku pożyczając sprzęt na czas trwania całej imprezy, czyli od soboty godz. 8:00 do niedzieli do godziny 16:00. Zaproponuj nam co masz ciekawego, jeśli się na coś zdecydujemy, będziesz mógł mieć stoisko taniej w zależności od potrzeb i ustalenia warunków.

Szukamy ciekawych atrakcji do bloku programowego. Zgłoś je przez formularz programowy. Zgłaszając stoisko napisz, że zgłoszony został/zostanie punkt programu. Jeśli zostanie on przyjęty możesz liczyć na zniżkę na stoisko. Możesz zgłosić więcej niż 2 panele, ale zniżka obejmuje maksymalnie dwa! Ograniczenie jest wprowadzone również dlatego, że jesteście wystawcami i to powinien być wasz główny cel pobytu na TurConie. Jeśli atrakcja zostanie odrzucona gdyż np. koordynator bloku ma już podobną atrakcję zgłoszoną to się nie przejmuj, spróbuj zgłosić coś innego!

Promocja stoiska :

  • Wysyłając nam zgłoszenie, nie zapomnij o logo swojego stoiska/sklepu i linku do strony www. Zostanie on zamieszczony na liście wystawców, którzy odwiedzą TurCon.
  • Poinformuj swoich klientów, że będziesz u nas, że mogą oszczędzić na wysyłce zamawiając towar z odbiorem na konwencie.
  • Jeśli jesteś sponsorem, będzie Twoje logo zamieszczone na stronie głównej wraz z linkiem do Twojego sklepu
  • Lista wystawców i sponsorów będzie opublikowana w sieci w ciągu przyjmowania zgłoszeń!

CO OFERUJEMY:

Prezentacja na stronie WWW – Wraz ze zgłoszeniem prosimy o przesłanie linku do logo byśmy mogli zamieścić je na stronie poświęconej sklepom obecnym na TurConie.

Sala noclegowa – osoby, które zakupią nocleg mogą nocować w sali dla wystawców.

Wielu uczestników – Staramy się by impreza trafiła do wielu różnych grup docelowych, do wielu fandomów i wielu ludzi. W  ostatnim roku odwiedziło nas ponad 200 osób w ciągu 5,5 godziny! Nie jest to może wielki wynik gdyby nie fakt, że wcześniej nie informowaliśmy ludzi w żaden inny sposób a niżeli przez facebooka i mieliśmy na to niecały miesiąc co czyni nasz wynik całkiem solidnym, mimo wszystko nie powinniście stracić na wystawieniu się u nas!

Mapka – Na 99% przed imprezą otrzymacie mapkę wraz z miejscem gdzie będzie znajdowało się wasze stoisko. Będziecie mogli zamieścić te informacje na swoich mediach społecznościowych! Mam nadzieję, że nikt kto chce was spotkać was nie przeoczy!

CENNIK:

Cena za ławeczkę szkolną dwuosobową: 60zł.
Dodatkowe wejściówki poza przypisanymi do ilości stolików na stoisko: 20zł na miejscu.

 

DOKŁADNY REGULAMIN WYSTAWCÓW